Simona Halep a plecat din țară, pentru un contract cu o firma celebră

Știrile zilei
Simona Halep nu este refăcută complet după ruptură musculară suferită la Roma, în luna mai.
Jucatoarea noastră a ratat astfel Roland Garros, Wimbledon și Olimpiada de la Tokyo, dar speră să revină pe teren la turneele din America, care încep în luna august.
Până atunci, Halep a dat o fugă la Milano, pentru a onora un contract publicitar cu Hublot, unul dintre sponsorii săi.






