Trăgătorii de elită au nimicit mai multe ținte aflate în apropierea Mării Negre

Știrile zilei
Structuri din cadrul Sistemului Național de Prevenire și Combatere a Terorismului s-au antrenat în această perioadă în Poligonul Capu Midia pentru creșterea acțiunilor de luptă viitoare. Militarii și-au exersat și perfecționat abilitățile în domeniul pirotehnic, iar trăgătorii de elită, sau sniperii cum sunt ei cunoscuți, au nimicit din elicoptere aparținând Forțelor Aeriene Române, mai multe ținte aflate în apropierea mării.
















