
Justiție
Cetățeni argentinieni, condamnați DEFINITIV la Constanța, într-un dosar DIICOT! Iată cum au fost prinși la un festival în Mamaia
Trei cetățeni argentinieni trimiși în judecată de DIICOT Constanța pentru deținere de droguri, fără drept, în vederea consumului propriu, au fost condamnați de judecătorii Curții de Apel Constanța! Primul inculpat este acuzat că a deținut, la data de 06.05.2024, fără drept, …
