
Învățământ
Școala Gimnazială Nr. 22 Constanța dă în judecată Consiliul Local. Ce se solicită în proces
Școala Gimnazială Nr. 22 Constanța a chemat în judecată Consiliul Local, dosarul fiind înregistrat ieri, 10 februarie 2025, pe rolul Secției de Contencios administrativ și fiscal a Tribunalului Constanța. Conform datelor oficiale consultate de Ziarul Amprenta, la mijlocul litigiului se află …
