OFICIAL Judecătoarea Geilan Ibraim rămâne vicepreședintele Judecătoriei Medgidia! Cât durează noua delegare

Justiție
Judecătoarea Geilan Ibraim rămâne vicepreședintele Judecătoriei Medgidia, a decis astăzi, 25 iunie 2026, cu unanimitate, Consiliul Superior al Magistraturii!
Propunerea privind prelungirea delegării magistratului Geilan Ibraim în funcția de conducere a fost analizată astăzi în cadrul ședinței Secției pentru Judecători a CSM.
Potrivit hotărârii CSM, Consiliul a decis prelungirea delegării judecătoarei Geilan Ibraim în funcția de vicepreședine al instanței din Medgidia, începând cu data de 23 iulie 2026.
Noua delegare rămâne în vigoarea până la ocuparea funcției prin numire, în condițiile legii, dar nu mai mult de șase luni.
OBSERVAȚII:
Legea 190 din 2018, la articolul 7, menţionează că activitatea jurnalistică este exonerată de la unele prevederi ale Regulamentului GDPR, dacă se păstrează un echilibru între libertatea de exprimare şi protecţia datelor cu caracter personal.
Informațiile din prezentul articol sunt de interes public și sunt obținute din surse publice deschise.
Citește și:







