Accident cu trei mașini, în Constanța, aproape de Spitalul de boli infecțioase! A intervenit SMURD-ul

Știrile zilei
Aseară, un accident rutier s-a produs între trei autoturisme, în Constanța la intersecția bulevardelor Ferdinand cu 1 Decembrie, zona Spitalului de boli infecțioase.
La fața locului au intervenit pompierii din cadrul Detașamentului Fripis dar și un echipaj SMURD B2 Port.
Din accident a rezultat o victimă, care a fost asistată la locul intervenției.
Aceasta a refuzat transportul la spital.
Citește și
Accident cu trei mașini la ieșire din Eforie Sud spre Tuzla! O victimă dusă de urgență la spital




