Accident în Mamaia Sat: O șoferiță a intrat cu mașina într-un parapet și un stâlp electric

Știrile zilei
La prima oră a dimineții, în jurul orei 4.00, a fost semnalat un accident rutier în Mamaia Sat, pe strada D25.
Potrivit reprezentanților ISU Dobrogea, o șoferiță de 43 de ani ar fi pierdut controlul volanului și a intrat într-un parapet, afectând, totodată, și un stâlp electric.
La fața locului au intervenit salvatorii Stației Midia, cu o autospecială de stingere și o ambulanță.
Au fost solicitați și angajații ENEL.
Șoferița a refuzat transportul la spital.
Citește și:







