Accident pe DN 2A, în zona Lumina: Un autoturism a intrat într-un cap de pod

Știrile zilei
Un accident rutier a avut loc, în această seară, pe DN 2A, în zona intersecției cu DN 22. Din primele date, un a autoturism intrat în capul de pod din zona Peco Celsi Ovidiu.
Din accidentul rutier au rezultat două victime, una de sex feminin deaproximativ 70 de ani, care refuză transportul la spital și una de sex masculin, în vârstă de 72 de ani cu traumatism costal, preluată de echipajul SMURD B2 Midia și transportată la Spitalul Clinic Județean de Urgență Constanța.
Vom reveni.







