Accident pe DN 2A: Un autoturism a intrat în parapet, la ieșire din Ovidiu

Știrile zilei
Un accident rutier a avut loc, în urmă cu puțin timp, la ieșire din orașul Ovidiu, pe DN 2A, în zona Celsy. Din primele date, un autoturism a intrat în parapet, iar în urma impactului o persoană este rănită.
La fața locului intervin pompierii din cadrul Detașamentului Fripis cu o autospecială cu apă și spumă, un echipaj de descarcerare și un echipaj de salvare SMURD B.
Vom reveni.







