Adriana Bahmuțeanu, mesaj după moartea lui Silviu Prigoană: Ai fost un tată bun și un om excepțional

Știrile zilei
Adriana Bahmuțeanu, fosta soție a regretatului Silviu Prigoană, a transmis un mesaj emoționant pe Facebook, după moartea fostului său soț, tatăl copiilor.
„Îmi pare rău… Ai fost un tată bun și un om excepțional… Dumnezeu să te odihnească în pace!!! Drum lin în lumină…“, sunt cuvintele adresate de Adriana Bahmuțeanu fostului soț, Silviu Prigoană, în mediul online.
Vestea morții lui Silviu Prigoană a fost transmisă ieri după-amiază, 12 noiembrie 2024.
Potirvit primelor informații, acesta ar fi suferit un atac în timp ce se afla la un restaurant
Adriana Bahmuțeanu și Silviu Prigoană aveau împreună doi băieți.
Omul de afaceri ar fi împlinit 61 de ani în luna decembrie.
Sursa foto: Facebook.com – Adriana Bahmuțeanu
OBSERVAȚII:
Legea 190 din 2018, la articolul 7, menţionează că activitatea jurnalistică este exonerată de la unele prevederi ale Regulamentului GDPR, dacă se păstrează un echilibru între libertatea de exprimare şi protecţia datelor cu caracter personal.
Informațiile din prezentul articol sunt de interes public și sunt obținute din surse publice deschise.
Citește și:





