Elena Udrea a petrecut minivacanța de Sfânta Maria la Sinaia, alături de iubitul ei și fiica lor, Eva

Știrile zilei
La numai o lună după ce a ieșit din închisoare, Elena Udrea a ales să se relaxeze departe de ochii publicului, alături de partenerul de viață și fiica lor.
Împreună cu partenerul de viață, Adrian Alexandrov și de fiica lor, Eva, fostul politician a petrecut o minivacață la munte, în zona stațiunii Sinaia.
Elena Udrea a postat fotografii în care apare împreună cu Eva și iubitul ei.
La doar 8 luni, este cel mai puternic si curajos”, a scris Elena Udrea.
Reamintim că fostul ministru al Turismului a fost eliberată condiționat din închisoare pe 17 iulie 2025, după ce a stat trei ani în închisoare, fiind condamnată, definitiv, în dosarul gala Bute.
Citește și:
UPDATE Zi DECISIVĂ pentru Elena Udrea! Va fi eliberată din închisoare







