Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Constanța
Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Constanța
Pe ordinea de zi a ședinței secției de procurori a Consiliului Superior al Magistraturii care va avea loc astăzi se regăsește și un proiect care vizează o delegare într-o funcție de conducere a unui procuror din Constanța. 

Mai exact, membrii secției de procurori a CSM vor analiza propunerea de delegare în funcția de procuror șef Secție judiciară la Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Constanța a Teodorei Elena Rotea, procuror în cadrul acestei unități de parchet.

Procurorul a deținut această funcție și în trecut.

De asemenea, procurorul Teodora Elena Rotea a făcut parte, în trecut, din cadrul Parchetului de pe lângă Judecătoria Medgidia, dar a activat şi la Direcţia Naţională Anticorupţie – Serviciul Teritorial Constanţa.

Publicitate
Energia Residence apartamente de vanzare Constanta

OBSERVAȚII:

Legea 190 din 2018, la articolul 7, menţionează că activitatea jurnalistică este exonerată de la unele prevederi ale Regulamentului GDPR, dacă se păstrează un echilibru între libertatea de exprimare şi protecţia datelor cu caracter personal.

Informațiile din prezentul articol sunt de interes public și sunt obținute din surse publice deschise.

Publicitate
Zen Residence – Constanta, apartamente de 2 - 3 camere direct dezvoltator imobiliar

Ne puteți urmări și pe Facebook, Twitter sau Google News!

LĂSAȚI UN MESAJ

Please enter your comment!
Introduceți aici numele dvs.