Un autoturism s-a răsturnat la ieșire din Mihail Kogălniceanu

Știrile zilei
Un autoturism s-a răsturnat, în această dimineață, la ieșire din localitatea Mihail Kogălniceanu, spre Nicolae Bălcescu. Din primele date, o persoană este rănită, dar este conștientă.
La fața locului intervin pompierii din cadrul Detașamentului Palas cu o autospecială cu apă și spumă un un echipaj SAJ.
Vom reveni cu mai multe detalii.
Foto: Rol ilustrativ







