Un teren de aproape 4.000 de metri pătrați, scos la licitație la Cernavodă: Unde se află imobilul

Știrile zilei
Primăria orașului Cernavodă organizează o licitație publică în vederea concesionării unui teren de 3.922 de metri pătrați.
Terenul se află pe strada Fluviului, Lot 5/1 identificat cu număr cadastral și carte funciară 106224.
Licitația va avea loc pe 16 aprilie 2024, la orele 10.00, la Primăria Cernavodă, str. Ovidiu, nr. 11.
Persoanele interesate pot solicita caietul de sarcini în valoare de 50 lei la Serviciul Patrimoniu Cadastru şi Arhivă din cadrul Primăriei, începând cu data de 27.03.2024 până la data de 05.04.2024.
Data limită pentru solicitarea clarificărilor este 05.04.2024.
Data pentru depunerea ofertelor, la secretarul comisiei, este de 15.04.2024, până la ora 15:00.
Plicurile cu oferte se vor deschide în data de 16.04.2024, ora 10:00, în sala 10 din cadrul Primăriei Cernavodă.
Citește și:






