za-logo

Ne puteți urmări pe:

  • Acasă
  • Știrile zilei
  • Administrație locală
  • Politic
  • Justiție
  • Economie
  • Cultură
  • Tinerii excepționali ai Constanței
  • Învățământ
  • Sport
  • Sănătate
  • Agricultură
  • Externe
  • Locuri de muncă
  • Imobiliare
  • Showbiz
  • Anunțuri

Ne puteți urmări pe:

Acasă » Constanța Imobiliară » Un apartament cu trei camere de pe Șoseaua Mangaliei a fost scos la licitație. Care este prețul de pornire

Un apartament cu trei camere de pe Șoseaua Mangaliei a fost scos la licitație. Care este prețul de pornire

Un apartament cu trei camere de pe Șoseaua Mangaliei a fost scos la licitație. Care este prețul de pornire

Constanța Imobiliară

16.01.2025

De către Ana-Maria Lipan

Oportunitate de investiție în piața imobiliară din Constanța! Executorul judecătoresc Spineanu Marius Eleodor organizează, pe 12 februarie 2025, la ora 12:00, o licitație publică pentru un apartament situat într-o zonă atractivă, pe Șoseaua Mangaliei.

Proprietatea este compusă din trei camere și dependințe, având o suprafață utilă de 64,15 mp, completată de un balcon generos de 6,21 mp, rezultând o suprafață totală de 70,36 mp. Apartamentul include și dreptul de coproprietate forțată și perpetuă asupra spațiilor comune ale imobilului, alături de dreptul de folosință asupra unei suprafețe indivize de 10 mp din terenul aferent clădirii.

Cu un preț de pornire de 527.500 de lei, fără TVA, această ofertă reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei care doresc să achiziționeze o locuință sau să investească în imobiliare. Participarea la licitație presupune depunerea unei cauțiuni în valoare de 52.750 de lei.

Pentru detalii, consultați documentul atașat în cele ce urmează:

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Licitația va avea loc la sediul executorului de pe stra Traian nr. 32, iar pentru mai multe informații, cei interesați sunt încurajați să ia legătura cu organizatorul.

Citește și:

Un apartament din Murfatlar, aparținând domeniului privat al orașului, scos la licitație. Vezi aici detalii

Etichete:

  • șoseaua Mangaliei
  • licitație
  • apartament
  • executor judecătoresc
  • trei camere
Articole similare

Constanța Imobiliară

FOTO Se schimbă intrarea în Peninsulă: Investiția familiei Ștefănescu de pe strada Vasile Alecsandri din Constanța prinde contur 06.09.2026

În zona Lupoaică, pe strada Vasile Alecsandri nr. 7, la intrarea în zona Peninsulară a Constanței, lucrările la investiția imobiliară a familiei Ștefănescu sunt în toi. Imobilul trebuie să fie gata la începutul anului 2027. Afaceristul Ștefănescu Sorin deține binecunoscutul …

Constanța Imobiliară

FOTO Florina Moscu, achitată alături de Radu Mazăre pe când se numea Sorina Gina Hortolomei Moscu, primește undă verde pentru imobilul din strada V... 05.09.2026

Florina Moscu, fosta Sorina Gina Hortolomei Moscu, achitată definitiv alături de fostul primar Radu Mazăre într-un dosar DNA, a primit recent o nouă undă verde în legătură cu lucrările de la imobilul pe care compania sa îl deține la intersecția …

Constanța Imobiliară

Alexandra Bogatu Pavel construiește la Corbu un ansamblu turistic. Investiția se ridică la aproape jumătate de milion de euro 04.09.2026

Un ansamblu turistic format din cinci corpuri de clădire și 24 de unități de cazare este propus pentru construire în comuna Corbu. Investiția, realizată de o firmă în care acționar este fiica lui Eugen Bogatu - Alexandra Bogatu Pavel, ar …

De la același autor

Știrile zilei

Ce firmă a câștigat contractul de 3,3 milioane de lei pentru serviciile de curățenie în Portul Constanța? 08.07.2025

Compania Națională „Administrația Porturilor Maritime” SA Constanța a finalizat recent procedura de achiziție publică pentru atribuirea unui contract de servicii de curățenie, destinat întreținerii spațiilor administrative, speciale și de deservire generală din patrimoniul său. Valoarea contractului se ridică la 3.300.797,3 …

Administrație locală

Contractul de peste 73 milioane lei pentru deratizare și dezinsecție, blocat de CNSC. Primăria Constanța obligată să modifice documentația de atrib... 08.07.2025

Consiliul Național de Soluționare a Contestațiilor (CNSC) a admis contestația depusă de societatea Wasval SRL din Iași și a obligat autoritatea contractantă, Primăria Municipiului Constanța, să modifice documentația de atribuire aferentă contractului pentru delegarea serviciilor publice de dezinsecție, deratizare și …

Mamaia

RTH Premium Services, deținută de Virgil Călina, vrea să amenajeze o plajă turistică în Mamaia. Primăria a dat undă verde 07.07.2025

Primăria Municipiului Constanța a emis luni, 7 iulie 2025, certificatul de urbanism cu numărul 1254, având ca scop amenajarea unei plaje turistice în stațiunea Mamaia. Solicitantul certificatului este RTH Premium Services SRL, companie care face parte din portofoliul grupului De Silva, …

Lăsați un mesaj Anulează răspunsul

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Ultimele Știri
Asociația Patronală RESTO Constanța lansează Luna Gastronomică Dobrogeană, după evenimentul Săptămâna Gastronomică

Economie

Asociația Patronală RESTO Constanța lansează Luna Gastronomică Dobrogeană, după evenimentul Săptămâna Gastronomică 06.09.2026
CT Bus: Liniile 13, 43C și 100C revin la TOM (Carrefour) începând de luni, 7 septembrie

Administrație locală

CT Bus: Liniile 13, 43C și 100C revin la TOM (Carrefour) începând de luni, 7 septembrie 06.09.2026
Cum explică Oana Țoiu votul favorabil pentru Noua Hartă a Lumii

Știrile zilei

Cum explică Oana Țoiu votul favorabil pentru Noua Hartă a Lumii 06.09.2026
Dosarul Calul Troian din KM 4-5, termen important la tribunal! Mâine s-ar putea decide soarta celei mai scumpe investigații derulate în istoria recentă a județului Constanța

Justiție

Dosarul Calul Troian din KM 4-5, termen important la tribunal! Mâine s-ar putea decide soarta celei mai scumpe investigații derulate în istoria recentă a județului Constanța 06.09.2026
Alternativa pentru Germania (AfD) câștigă detașat alegerile din landul german Saxonia-Anhalt

Externe

Alternativa pentru Germania (AfD) câștigă detașat alegerile din landul german Saxonia-Anhalt 06.09.2026
za-logo

Ziarul Amprenta reprezintă o publicație independentă în care cititorii din județul Constanța, dar și din împrejurimi, pot parcurge cele mai noi și interesante știri. Cititorii au la dispoziție articole de interes local și general, structurate în diferite secţiuni precum: Administrație locală, Politic, Economie, Sănătate, Agricultură, Cultură sau Sport. Încă de la înființare, misiunea noastră a fost aceea de a informa corect cititorii, contribuind astfel la dezvolatarea societăţii şi la formarea unei comunități puternice şi responsabile. Din Redacția Ziarului Amprenta fac parte jurnaliști responsabili și echidistanți, cu experiență în presa locală, care se străduiesc să ofere informații precise, echilibrate și verificate, respectând standardele etice și jurnalistice.

Contactați-ne: [email protected]
Redacția Termeni şi condiţii de utilizare Politica de confidențialitate Politica Cookies Politica EU GDPR

Ziarul Amprenta ©2026

Prin continuarea navigării pe ZiarulAmprenta.ro confirmi acceptarea termenilor și condițiilor de folosire. Citește: Termeni şi condiţii, Politica de Confidențialitate.