Accident pe bulevardul Aurel Vlaicu, din Constanța. Un pieton a fost lovit de o mașină

Știrile zilei
Un accident a avut loc astăzi, 4 decembrie 2024, pe bulevardul Aurel Vlaicu, din Constanța.
Potrivit primelor informații, un pieton a fost lovit de o mașină.
La fața locului au fost direcționate echipajele SMURD B2 din cadrul Datașamentului Port al Inspectoratului pentru Situații de Urgență Dobrogea.
De asemenea, la accident s-au deplasat și polițiștii din cadrul Serviciului Rutier.
Conform reprezentanților ISU Dobrogea, este vorba despre un bărbat, acesta fiind transportat la spital.
OBSERVAȚII:
Legea 190 din 2018, la articolul 7, menţionează că activitatea jurnalistică este exonerată de la unele prevederi ale Regulamentului GDPR, dacă se păstrează un echilibru între libertatea de exprimare şi protecţia datelor cu caracter personal.
Informațiile din prezentul articol sunt de interes public și sunt obținute din surse publice deschise.
Citește și:
FOTO ACCIDENT lângă podul de la Agigea: O mașină s-a RĂSTURNAT




