
Știrile zilei
Amendă pentru administratorul unei cafenele din Constanța. Mai mulți clienți, prinși fără certificat verde
Polițiști din cadrul Secției 4 s-au sesizat, din oficiu, cu privire la faptul că, într-o cafenea din municipiul Constanța, s-a permis accesul unor persoane care nu dețineau certificat verde. Administratorul societăți comerciale a fost sancționat contravențional cu amendă în valoare …














































