Primarul orașului Ovidiu, George Scupra, mesaj de 1 Decembrie: Să purtăm cu mândrie moștenirea celor care au luptat pentru libertate și să privim cu speranță spre viitor!

Știrile zilei
De 1 Decembrie, primarul orașului Ovidiu, George Scupra, le-a transmis locuitorilor un mesaj de unitate și patriotism, invitându-i să sărbătorească tradiția, familia și valorile care definesc România.
„De 1 Decembrie, să ne deschidem inimile către tot ceea ce înseamnă România: tradiție, familie și credința de a rămâne uniți.
Să purtăm cu mândrie moștenirea celor care au luptat pentru libertate și să privim cu speranță spre viitor.
La mulți ani, România!
La mulți ani tuturor românilor! „, a transmis primarul orașului Ovidiu, George Scupra.






