FOTO VIDEO Accident pe bulevardul Tomis la ieșire din Constanța: o femeie a ajuns la spital. Iată ce s-a întâmplat

Știrile zilei
Un accident rutier a avut loc cu puțin timp în urmă pe bulevardul Tomis din Constanța, în zona Rovere.
Potrivit purtătorului de cuvânt al Serviciului Județean de Ambulanță Constanța, dr. Claudia Tatarici, un pieton ar fi fost lovit de un autoturism. Victima, o femeie, are o fractură la picior și este asistată medical la fața locului.

UPDATE:
Victima a fost transportată la spital. Din primele informații femeia, însoțită de trei copii, traversa neregulamentar strada. La un moment, o mașină care ieșea de pe o stradă care dă în bulevardul Tomis ar fi atins-o ușor. Victima s-a speriat și a cazut.



Citește și:







